Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Kara za opóźnienia w budowie

2010-01-05

Kara za opóźnienia w budowie

Za opóźnienia w budowie wrocławskiego stadionu i nienależyte wykonanie umowy Wrocław zażądał od konsorcjum z udziałem Mostostalu 73 mln zł kary.

Za opóźnienia w budowie wrocławskiego stadionu i nienależyte wykonanie umowy Wrocław zażądał od konsorcjum z udziałem Mostostalu 73 mln zł kary – donosi Gazeta.pl.

Wysokość kary ustala umowa, jaką Mostostal podpisał z Wrocławiem 15 kwietnia 2009 r. – podkreśla portal. Na razie nie wiadomo, ile zapłaci sam Mostostal, ponieważ w konsorcjum są jeszcze trzy inne firmy, m.in. J&P Avax SA i Wrobis SA z grupy warszawskiego Mostostalu.

W ubiegłym tygodniu prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz wypowiedział umowę z konsorcjum pod przewodnictwem Mostostalu Warszawa z powodu m.in. opóźnień w realizacji kolejnych etapów inwestycji i niedostatecznego nadzoru ze strony współpracującej z Mostostalem i doświadczonej w budowie stadionów greckiej firmy J&P Avax – przypomina Gazeta.pl.

 

 

Źródło: Gazeta.pl 4.01.2010 | 2010-01-05

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na wynajemdomy poszukiwane do wynajęciadomy na zamianęmieszkania na sprzedaż powiat Zgorzeleckilokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Gdańskdomy na wynajem gmina Osiecznalokale użytkowe na sprzedaż gmina Brudzeń Dużydomy na wynajem w Kolnicymieszkania na wynajem w Niemicydomy na wynajem w Białej

Deweloperzy

);