Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Kamień węgielny pod siedzibę PGE

2011-09-16

Kamień węgielny pod siedzibę PGE

Podpisano akt erekcyjny. W uroczystości udział wzięli m.in. inwestor, wykonawcy i przedstawiciele władz miejskich.

14 września  dokonano oficjalnego podpisania aktu erekcyjnego i wmurowania kamienia węgielnego pod budowę nowej siedziby spółki PGE GiEK. W uroczystości udział wzięli przedstawiciele inwestora – spółki PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna, wykonawcy – Katowickiego Przedsiębiorstwa Budownictwa Przemysłowego Budus i spółki BinŻ oraz osoby reprezentujące władze miejskie, środowisko akademickie i projektanta obiektu.

Biurowiec powstanie na osiedlu Binków w Bełchatowie. Jego powierzchnia wyniesie blisko 6,7 tys. m kw. netto. Parter, który stanowi jednocześnie kondygnację wejściową, pełnić będzie funkcje reprezentacyjne i wspólne dla całego biurowca. Kondygnacje od pierwszej do czwartej to piętra biurowe z indywidualnymi pomieszczeniami do pracy oraz funkcjami obsługującymi i pomocniczymi.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-09-16

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na sprzedażlokale użytkowe na sprzedażgaraże do kupieniadomy na wynajem powiat Otwockilokale użytkowe na sprzedaż powiat Świdnickilokale użytkowe na wynajem gmina Kamionkalokale użytkowe na wynajem gmina Żmudźdomy na sprzedaż w Wólce Polickiejdomy na sprzedaż w Radomiłowiemieszkania na sprzedaż w Pępocinie

Deweloperzy

);