Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Kamień węgielny pod siedzibę PGE

2011-09-16

Kamień węgielny pod siedzibę PGE

Podpisano akt erekcyjny. W uroczystości udział wzięli m.in. inwestor, wykonawcy i przedstawiciele władz miejskich.

14 września  dokonano oficjalnego podpisania aktu erekcyjnego i wmurowania kamienia węgielnego pod budowę nowej siedziby spółki PGE GiEK. W uroczystości udział wzięli przedstawiciele inwestora – spółki PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna, wykonawcy – Katowickiego Przedsiębiorstwa Budownictwa Przemysłowego Budus i spółki BinŻ oraz osoby reprezentujące władze miejskie, środowisko akademickie i projektanta obiektu.

Biurowiec powstanie na osiedlu Binków w Bełchatowie. Jego powierzchnia wyniesie blisko 6,7 tys. m kw. netto. Parter, który stanowi jednocześnie kondygnację wejściową, pełnić będzie funkcje reprezentacyjne i wspólne dla całego biurowca. Kondygnacje od pierwszej do czwartej to piętra biurowe z indywidualnymi pomieszczeniami do pracy oraz funkcjami obsługującymi i pomocniczymi.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-09-16

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe poszukiwane do wynajęciamieszkania na zamianęmieszkania na sprzedaż powiat Jędrzejowskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Radzyńskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Gołańczdomy na wynajem gmina Zagnańskdomy na sprzedaż w Popowiemieszkania na sprzedaż w Antoniowiemieszkania na wynajem w Pławtach Wielkich

Deweloperzy

);