Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Jednak nie restauracja

2011-05-12

Jednak nie restauracja

Biurowiec przy Foksal 10a.

W drugim kwartale 2011 roku rozpoczęła się realizacja procesu inwestycyjnego, w efekcie którego spółka Dipservice przekształci swoją kamienicę w nowoczesny biurowiec. Miejsce meksykańskiej restauracji zajmie ponad 2,5 tys. m kw, powierzchni biurowej klasy A. Parter przeznaczony zostanie na działalność usługową (482 m kw. p.u.).

Fasada i wnętrza biurowca nawiązywać będą do wczesnego modernizmu z lat 20. XX wieku. Budynek ma wkomponować się w istniejącą tkankę, pełną kamienic i pałaców o arystokratycznym charakterze.

Za projekt rewitalizowanej kamienicy odpowiedzialna jest firma JUVENES Projekt Sp. z.o.o., z architektem wiodącym Sławomirem Stankiewiczem. Biurowiec zostanie oddany do użytku pod koniec 2012 roku.

Czytaj więcej newsów  

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-05-12

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na sprzedażdomy na zamianęmieszkania na wynajemmieszkania na wynajem powiat M. Chorzówlokale użytkowe na sprzedaż powiat Iławskimieszkania na wynajem gmina Wysokalokale użytkowe na sprzedaż gmina Mycielindomy na sprzedaż w Zdunachmieszkania na sprzedaż w Łagiewnikachmieszkania na wynajem w Olędach

Deweloperzy

);