Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Japońska firma w kamiennogórskiej SSE

2011-10-24

Japońska firma w kamiennogórskiej SSE

W Nowogrodźcu-Wykrotach otwarto TBAI Poland. Zakład będzie produkował elementy nowej Toyoty Yaris.

W Nowogrodźcu-Wykrotach, na terenie Kamiennogórskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej odbyła się ceremonia otwarcia zakładu TBAI Poland. Firma, która zatrudni 455 osób, produkować będzie ramy oraz pokrycia siedzeń do nowego modelu Toyoty Yaris. Realizacja inwestycji kosztowała ponad 109 mln zł.

To wydarzenie bardzo ważne dla strefy i całego regionu. TBAI Poland – 79. projekt inwestycyjny, zakończony został przed wyznaczonym terminem, przekraczając dwukrotnie i czterokrotnie zadeklarowane wartości w kategorii nakładów inwestycyjnych i nowo utworzonych miejsc pracy – poinformowała Iwona Krawczyk, prezes kamiennogórskiej SSE.

TBAI Poland powstało w styczniu 2009 r. w wyniku współpracy dwóch przedsiębiorstw: Toyota Boshoku Corporation oraz Aisin Seiki Co. Ltd. Kamiennogórski zakład rozlokowany na 8-hektarowej działce jest pierwszym na terenie Unii Europejskiej oddziałem TBAI. Polska pomimo kryzysu dynamicznie rozwija się. To kraj stabilny politycznie i społecznie, znakomity łącznik pomiędzy Europą Wschodnią i Zachodnią – zaznaczyła Kazuko Shiraishi, minister – radca ambasady Japonii w Polsce.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-10-24

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na zamianęmieszkania poszukiwane do wynajęciagaraże na sprzedażdomy na sprzedaż powiat M. Włocławekmieszkania na sprzedaż powiat Międzyrzeckimieszkania na wynajem gmina Tucznolokale użytkowe na sprzedaż gmina Cielądzmieszkania na sprzedaż w Rokotowiedomy na wynajem w Buczyńcudomy na wynajem w Morzywole

Deweloperzy

);