Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Jaki będzie Kraków w 2050?

2012-01-12

Jaki będzie Kraków w 2050?

Członkowie zespołu pracujący nad zmianą studium przedstawili swoje wizje rozwoju miasta. Dyskusyjne okazały się idee dotyczące budowy wieżowców.

Inwestycje uzupełniające istniejącą tkankę miasta i zapobiegające jej rozrastaniu, rozwój historycznego centrum w kierunku Kazimierza, Podgórza, Zabłocia oraz wzmocnienie roli Nowej Huty to główne kierunki rozwoju miasta zaproponowane przez specjalistów tworzących zespół projektowy pracujący nad nowym studium

Wstępne koncepcje wizji rozwoju miasta do 2050 r. odnoszą się także do konieczności kontynuacji realizacji systemu transportu szynowego i drogowego, a także jego uzupełnienia i przygotowania do budowy szybkiego tramwaju, kolei aglomeracyjnej i ewentualnej realizacji linii metra. Dyskusyjne okazały się wizje dotyczące budowy wieżowców w Krakowie.

Opracowania specjalistów posłużą do przygotowania projektu zmiany studium, które ma być gotowe do uchwalenia pod koniec 2012 r.

Źródło: KRN.pl | 2012-01-12

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na zamianędomy na zamianędomy na wynajemlokale użytkowe na sprzedaż powiat Aleksandrowskilokale użytkowe na wynajem powiat Rypińskimieszkania na sprzedaż gmina Biłgorajdomy na wynajem gmina Pruszkówdomy na wynajem w Krukowszczyźniedomy na sprzedaż w Bogdańcumieszkania na wynajem w Stykowie

Deweloperzy

);