Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Inwestycja w wiedzę

2011-05-05

Inwestycja w wiedzę

Centrum Mikrobiologii i Oceny Zagrożeń Żywności na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu wzbogaci się o nowoczesne labolatoria.

Centrum Mikrobiologii i Oceny Zagrożeń Żywności na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu wzbogaci się o nowoczesne labolatoria. Resort nauki i szkolnictwa wyższego przeznaczył 1,15 mln zł na dofinansowanie tej inwestycji w latach 2011-2012.

Inwestycja ta pozwoli na prowadzenie badań z zakresu mikrobiologii weterynaryjnej z wykorzystaniem metod biologii molekularnej, w tym badań czynników wirulencji (zjadliwość drobnoustrojów) bakterii stanowiących zagrożenie zdrowia ludzi i zwierząt – poinformowała rzeczniczka prasowa Uniwersytetu Przyrodniczego Małgorzata Wanke-Jakubowska.
 
Utworzenie tego rodzaju pracowni bakteriologicznej oraz mikologicznej otworzy możliwość podjęcia prac nad rozwojem metod diagnostyki chorób zwierząt.Pozwoli także na wykonywanie badań usługowych dla podmiotów gospodarczych, lekarzy weterynarii oraz właścicieli zwierząt.

 

Źródło: KRN.pl | 2011-05-05

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na zamianędomy na wynajemdziałki na wynajemlokale użytkowe na sprzedaż powiat Stalowowolskimieszkania na sprzedaż powiat Śremskimieszkania na sprzedaż gmina Niegosławicemieszkania na wynajem gmina Zawadymieszkania na wynajem w Kamieńczykumieszkania na wynajem w Łazowiemieszkania na sprzedaż w Nowe Grodno

Deweloperzy

);