Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Inowrocławski Park Solankowy będzie większy

2009-01-28

Inowrocławski Park Solankowy będzie większy

Agencja Nieruchomości Rolnych przekazała miastu 13-hektarową powierzchnię, dzięki której inowrocławski Park Solankowy zwiększy się z 55 do 68 hektarów.

Agencja Nieruchomości Rolnych przekazała miastu 13-hektarową powierzchnię, dzięki której inowrocławski Park Solankowy zwiększy się z 55 do 68 hektarów – podaje „Gazeta Pomorska”.

Inowrocławianie i kuracjusze już się cieszą, że park Zdrojowy, czyli popularne Solanki będą większe. Przekazanie obszaru było efektem spotkania, do jakiego doszło w połowie stycznia w ratuszu. Prezydent Inowrocławia – Ryszard Brejza spotkał się ze Stanisławem Barłogiem, zastępcą dyrektora bydgoskiego oddziału Agencji Nieruchomości Rolnych i po zapoznaniu się z zapisami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenów, które mają zostać włączone w obręb parku Solankowego, przedstawił harmonogram przekazania agencyjnych gruntów miastu – czytamy dalej. Warto dodać, że rozbudowa Solanek odbędzie się w ramach wspieranego pieniędzmi unijnymi projektu „Rozwój funkcji uzdrowiskowej".

Plany przewidują, że do wiosny 2010 r. na nowych gruntach powstaną alejki i zostaną posadzone drzewa. Odpowiedni akt notarialny zostanie podpisany najprawdopodobniej wiosną. Do tego czasu ma zostać wyłoniona firma odpowiedzialna za wykonanie inwestycji.

 

 

Źródło: „Gazeta Pomorska” 27.01.2009 | 2009-01-28

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na sprzedażkamienice do kupieniamieszkania poszukiwane do wynajęciadomy na wynajem powiat Nidzickidomy na wynajem powiat Braniewskidomy na sprzedaż gmina Władysławowodomy na sprzedaż gmina Krzymówmieszkania na sprzedaż w Jagłowiedomy na sprzedaż w Dziewiń Dużymieszkania na wynajem w Rzepotowicach

Deweloperzy

);