Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Inny sposób na rewitalizację Gorlic

2008-10-22

Inny sposób na rewitalizację Gorlic

Urząd miejski w Gorlicach przygotował specjalną ankietę skierowaną do mieszkańców miasta, która dotyczy planów rewitalizacji. W ten sposób gorliczanie mogą zapoznać się z planem, a także zgłaszać swoje pomysły i propozycje zmian.

 

Urząd miejski w Gorlicach przygotował specjalną ankietę skierowaną do mieszkańców miasta, która dotyczy planów rewitalizacji. W ten sposób gorliczanie mogą zapoznać się z planem, a także zgłaszać swoje pomysły i propozycje zmian – informuje „Gazeta Krakowska”.
 
Program rewitalizacyjny na lata 2007 – 2015 przewiduje utworzenie pawilonu Historii Miasta, parku astronomicznego, fontanny, tarasów widokowych oraz scalenie obu płyt rynku. Na inne propozycje ze strony mieszkańców dotyczące miejsc, które powinny zostać włączone do stref rewitalizacyjnych, czeka Urząd Miasta – czytamy dalej. Mimo że plan jest rozciągnięty w czasie, wnioski o dofinansowanie można składać do Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego od połowy grudnia do połowy stycznia przyszłego roku – podaje dziennik. Wiadomo już, że priorytetem miasta jest rewitalizacja śródmieścia – wyeksponowanie ratusza i kościoła, a także podkreślenie śladów historii – dawnych bram wjazdowych do miasta i szlaków handlowych.
 
W przyszłości mają zostać objęte rewitalizacją inne części Gorlic, zwłaszcza tereny osiedli mieszkaniowych. Zmiana wizerunku bloków wymaga jednak dużych nakładów finansowych – dodaje gazeta.

 

Źródło: „Gazeta Krakowska” 14.10.2008 | 2008-10-22

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na sprzedażkamienice poszukiwane do wynajęciakamienice na zamianęlokale użytkowe na wynajem powiat M. Jaworznodomy na wynajem powiat Wołowskimieszkania na wynajem gmina Radowo Małemieszkania na sprzedaż gmina Bogoriamieszkania na wynajem w Januszewiedomy na sprzedaż w Gorzycachmieszkania na sprzedaż w Kułakowice Drugie

Deweloperzy

);