Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

II faza Green Corner

2011-12-23

II faza Green Corner

Skanska rozpoczyna realizację biurowca B, którego powierzchnia najmu wyniesie 13 tys. m kw.

Skanska rozpoczyna realizację II fazy stołecznej inwestycji Green Corner. Obejmie ona budowę biurowca B, którego całkowita powierzchnia najmu wynosić będzie 13 tys. m kw.

Skanska Property Poland podpisała również dwie umowy najmu w budynku A. Jeden z najemców zajmie 7 tys. m kw. biur, drugi – lokal o powierzchni 300 m kw., który przeznaczony zostanie na kantynę dla użytkowników biurowca.

Precertyfikowany w systemie LEED na platynowym poziomie, kompleks składać się będzie z dwóch 7-piętrowych budynków biurowych. Koncepcja architektoniczna została opracowana przez zespół architektów pod kierownictwem Michała Nocunia z firmy MW Projekt Biuro Projektowe. Generalnym wykonawcą obiektu jest Skanska SA, a za jego komercjalizację odpowiada Skanska Property Poland. Budowa kompleksu rozpoczęła się w lutym 2011 r., a jego oddanie do użytku planowane jest na IV kw. 2012 r.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-12-23

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice poszukiwane do wynajęciadomy na sprzedażgaraże na sprzedażmieszkania na wynajem powiat Opolskidomy na wynajem powiat Sulęcińskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Wielbarkmieszkania na wynajem gmina Sterdyńdomy na wynajem w Cynkowiedomy na sprzedaż w Miszewie Bdomy na sprzedaż w Antoniówce

Deweloperzy

);