Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Hotel zostanie bez zmian

2011-12-29

Hotel zostanie bez zmian

Mimo nakazu Ministra Kultury, który zlecił likwidację dwóch najwyższych kondygnacji, budynek nie zostanie obniżony – właściciel hotelu Gołębiewski w Karpaczu znalazł inne rozwiązanie.

Mimo nakazu Ministra Kultury, który polecił likwidację dwóch najwyższych kondygnacji, Hotel Gołębiewski w Karpaczu nie zostanie obniżony. Właściciel obiektu znalazł inne wyjście z sytuacji – podała „Gazeta Wyborcza”.

Tadeusz Gołębiewski dysponował warunkową zgodą na przyjmowanie gości i i najpóźniej do 31 grudnia miał rozebrać dwa najwyższe piętra. Nie wyburzy ich jednak. Wykorzystując lukę prawną – na obu kondygnacjach zrobi świetlik, którego nie dotyczy zakaz użytkowania. Bez tego przeszklenia oba piętra dalej byłyby zamknięte dla gości, ponieważ pomiary nadzoru budowlanego wykazały, że hotel jest zbyt wysoki.

Zgoda na użytkowanie została wstępnie przedłużona do końca lutego. Protest w sprawie tej decyzji zapowiedział już jeleniogórski konserwator zabytków.

Źródło: „Gazeta Wyborcza”, 28.12.2011 | 2011-12-29

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na sprzedażhale i magazyny na sprzedażkamienice na zamianęlokale użytkowe na wynajem powiat M. Rybnikmieszkania na wynajem powiat Mławskilokale użytkowe na wynajem gmina Sieprawmieszkania na sprzedaż gmina Jastkówmieszkania na wynajem w Ziemskomieszkania na sprzedaż w Grabowiemieszkania na wynajem w Grabowie

Deweloperzy

);