Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Hospicjum za 1%

2011-04-19

Hospicjum za 1%

W Gdyni powstanie stacjonarne hospicjum dla dzieci i młodzieży z 1% podatku.

W Gdyni powstanie stacjonarne hospicjum dla dzieci i młodzieży z 1% podatku. Będzie to pierwsza tego typu placówka w Gdyni. Miejsce w ośrodku znajdzie ok. 30 dzieci nie tylko z Gdyni, dom hospicyjny będzie również pełnił funkcję dziennego ośrodka pobytu. W środku będą znajdować się m.in.: kolorowe pokoje dla dzieci, skrzydło dla młodzieży, pokoje dla rodziców, sala komputerowa oraz basen z hydromasażem i jacuzzi. Będą również działać poradnie wspierające rodziny chorych dzieci.

Pomysł na wybudowanie tego rodzaju hospicjum powstał dzięki Stowarzyszeniu Hospicjum im. św. Wawrzyńca. Jego budowa jest finansowana przez mieszkańców miasta z 1% podatków przekazywanych na rzecz hospicjum. Działkę o powierzchni ponad 3 tys. m kw. pod budowę przekazało miasto.

Hospicjum dla dzieci powstanie przy ul. Dickmana. Inwestycja powinna wynieść ok. 5 mln zł. Rozpoczęcie budowy zaplanowano na jesień 2011 r., a otwarcie nastąpi prawdopodobnie w ciągu dwóch najbliższych lat.

Źródło: KRN.pl | 2011-04-19

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na sprzedażinne nieruchomości do kupieniagaraże na sprzedażlokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Rzeszówmieszkania na sprzedaż powiat M. Koszalinmieszkania na wynajem gmina Stara Kamienicamieszkania na sprzedaż gmina Paradyżdomy na wynajem w Gołkowicach Górnychdomy na wynajem w Stobniedomy na sprzedaż w Pniakach

Deweloperzy

);