Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Hala Stulecia jak nowa

2010-06-23

Hala Stulecia jak nowa

Po latach oczekiwań i przygotowań są już pierwsze widoczne efekty modernizacji Hali Stulecia – złota elewacja i nowe okna.

Po latach oczekiwań i przygotowań są już pierwsze widoczne efekty modernizacji Hali Stulecia – złota elewacja i nowe okna. Prace nad odbudową obiektu wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO pochłonęły 50 mln zł – podaje „Gazeta Wyborcza”.
 
Hala Stulecia i tereny wystawowe przez lata były zaniedbane. Teraz przejdą pierwszy duży remont w swojej blisko stuletniej historii. Przygotowania do modernizacji trwały dwa lata. Ekipie remontowej, na czele której stoi Czeszka, Hana Cevinková, zależy, aby budowla pozostała wierna pierwotnemu projektowi, którego autorem był Max Berg.
 
We wrześniu ma byćoddany do użytku dawny Pawilon Restauracyjny, w którym mieścić się będzie Regionalne Centrum Turystyki Biznesowej. W 2011 roku w hali zacznie się remont wnętrza. Każda z tych inwestycji będzie kosztować prawie 80 mln złotych.
 

 

Źródło: „Gazeta Wyborcza” Wrocław 21.06.2010 | 2010-06-23

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice poszukiwane do wynajęciakamienice do kupieniamieszkania poszukiwane do wynajęciamieszkania na sprzedaż powiat Będzińskimieszkania na wynajem powiat Otwockidomy na wynajem gmina Osięcinydomy na sprzedaż gmina Nowedomy na wynajem w Mrozach Wielkichmieszkania na wynajem w Mianowiedomy na sprzedaż w Borucinku

Deweloperzy

);