Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Gród Kraka idealny dla biznesmenów

2012-04-04

Gród Kraka idealny dla biznesmenów

Stolica Małopolski jest najlepszą lokalizacją dla inwestycji w sektorach BPO i SSC w Polsce, a drugą w Europie.

Kraków jest najlepszą lokalizacją w Polsce, a drugą w Europie dla inwestycji związanych z usługami w sektorach BPO i SSC – wynika z raportu „Top 100 outsourcing destinations 2012” sporządzonego przez firmę Tholons. Stolica Małopolski w rankingu zajęła 11 miejsce (wśród największych miast na świecie), wyprzedzając Warszawę (38 pozycja) i Wrocław (78 miejsce).

Pierwsze miejsce w zestawieniu zajęło indyjskie miasto Bangalore. Z kolei najlepszą europejską lokalizacją w Europie okazał się Dublin, który zajął 8 pozycję.

BPO (ang. Business Process Offshoring) to sektor usług polegających na tym, że międzynarodowe koncerny zlecają realizację wybranych działań,  firmom zagranicznym. Z kolei SSC (ang. Shared Services Centers) to centra usług wspólnych.

Źródło: KRN.pl | 2012-04-04

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania do kupieniadomy na wynajemdziałki na wynajemmieszkania na wynajem powiat Lubaczowskidomy na sprzedaż powiat M. Krakówlokale użytkowe na wynajem gmina Skąpelokale użytkowe na sprzedaż gmina Białe Błotamieszkania na sprzedaż w Goszowiemieszkania na sprzedaż w Czerniewiemieszkania na sprzedaż w Chałupki Łaziskie

Deweloperzy

);