Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Giełda znów rusza

2009-08-06

Giełda znów rusza

Już w pierwszy weekend września w hali PTG Sokół przy ul. Piłsudskiego 27 w Krakowie odbędzie się pierwsza w sezonie jesiennym „Krakowska Giełda Domów i Mieszkań”.

Już w pierwszy weekend września w hali PTG Sokół przy ul. Piłsudskiego 27 w Krakowie odbędzie się pierwsza w sezonie jesiennym „Krakowska Giełda Domów i Mieszkań”. Organizatorem imprezy od początku jej istnienia jest Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań (SBDiM) – organizacja skupiająca krakowskich inwestorów działających na rynku nieruchomości.

Giełdy organizowane cyklicznie przez SBDiM to nie jedyne w Krakowie imprezy wystawiennicze związane z rynkiem mieszkaniowym. Jednakże od dłuższego już czasu to właśnie hala Sokoła zbiera się największą liczbę zarówno wystawców, jak i odwiedzających. Tradycyjnie już w czasie trwania imprezy swoją ofertę zaprezentują firmy deweloperskie, biura obrotu nieruchomościami, spółdzielnie mieszkaniowe, banki i inne instytucje finansowe. Dodatkowo organizatorzy zapowiadają, że każdy odwiedzający Giełdę otrzyma bezpłatny katalog z ofertami giełdowymi. Patronem medialnym imprezy jest „Krakowski Rynek Nieruchomości”, „Dziennik Polski” i portal KRN.pl.

Źródło: KRN.pl | 2009-08-06

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości do kupieniakamienice do kupieniamieszkania na sprzedażlokale użytkowe na sprzedaż powiat Wolsztyńskidomy na sprzedaż powiat Jaworskimieszkania na sprzedaż gmina Bełchatówlokale użytkowe na wynajem gmina Sadowiedomy na sprzedaż w Nowym Bostowiedomy na wynajem w Mierżączkadomy na sprzedaż w Szczeberce

Deweloperzy

);