Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Generalny wykonawca Galerii Olimpia

2011-06-10

Generalny wykonawca Galerii Olimpia

Polimex-Mostostal generalnym wykonawcą Galerii Olimpia w Bełchatowie.

Echo Investment podpisało umowę z Polimex - Mostostal SA na generalne wykonawstwo Galerii Olimpia w Bełchatowie. Kontrakt opiewa na kwotę 80,3 mln zł netto. Prace budowlane zostaną rozpoczęte w ciągu najbliższych dwóch tygodni.
 
Galeria Olimpia realizowana jest w pobliżu ul. Armii Krajowej i Kolejowej, na działce sąsiadującej z istniejącym Centrum Handlowym Echo. Powierzchnia projektu przeznaczona na wynajem wyniesie ok. 21 tys. m kw. Znajdzie się na niej ok. 80 sklepów oraz punkty usługowe i gastronomiczne. Komunikację samochodową wokół centrum będą wspomagały parkingi podziemny i naziemny, mogące pomieścić łącznie blisko 800 miejsc parkingowych.
 
Galeria Olimpia wraz z sąsiadującym Centrum Handlowym Echo - obecnie należącym do spółki Vousoka Ltd - tworzyć będzie funkcjonalnie powiązany kompleks handlowo-usługowy o łącznej powierzchni najmu przekraczającej 30,5 tys. m kw. Klienci wybierać będą mogli z oferty handlowej dwóch hipermarketów oraz około 100 sklepów. Ofertę rozrywkową uzupełni wielosalowe kino.
 
Galeria Olimpia zostanie otwarta w sierpniu 2012 r.

 

Źródło: KRN.pl | 2011-06-10

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże do kupienialokale użytkowe na sprzedażinne nieruchomości na zamianęlokale użytkowe na sprzedaż powiat Łukowskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Szczycieńskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Kamienica Polskamieszkania na sprzedaż gmina Lubaczówmieszkania na wynajem w Strzepczudomy na wynajem w Biedaszkowie Małymdomy na wynajem w Samsiecznie

Deweloperzy

);