Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Galeria w miejsce targowiska

2011-10-04

Galeria w miejsce targowiska

Warszawski inwestor, firma Pergranso planuje wykupiony od miasta grunt zabudować obiektami komercyjnymi.

W przyszłym roku na terenie dawnego szczecińskiego targowiska przy ul. Rostockiej rozpoczną się prace budowlane, prowadzone przez firmę Pergranso z Warszawy. Na wykupionym od miasta terenie powstanie sklep E. Leclerc i galeria usługowa – podał „Głos Szczeciński”.

Ze względu na rozmiar, teren targowiska nie cieszył się zainteresowaniem inwestorów i dzierżawców. Pomysł przeznaczenia parceli na skatepark i centrum ogrodnicze nie spotkał się z akceptacją mieszkańców. Dopiero po podziale nieruchomości, największą wydzieloną z niej działkę, wystawiono na sprzedaż w drodze przetargu. W czerwcu, przeznaczoną pod budownictwo komercyjne działkę za 6,76 mln zł wykupił inwestor z Warszawy.

Inwestycja pociąga za sobą konieczność zatrudnienia ok. 80 osób. Dzięki  niej w Szczecinie  powstanie pierwszy sklep francuskiej sieci, obecnej w Polsce od 1995 r. W asortymencie znajdą się m.in. produkty spożywcze, sprzęt AGD, odzież.


 

Źródło: „Głos Szczeciński”, 3.10.2011 | 2011-10-04

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy do kupieniamieszkania poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na wynajemdomy na wynajem powiat Krapkowickilokale użytkowe na sprzedaż powiat Janowskimieszkania na sprzedaż gmina Rakówdomy na wynajem gmina Chodzieżdomy na sprzedaż w Wyrazowiemieszkania na wynajem w Romany-Seborachmieszkania na sprzedaż w Kozłowie

Deweloperzy

);