Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Fundusz kupił Mokotowska Square

2012-01-04

Fundusz kupił Mokotowska Square

Yareal Polska sprzedał 7-kondygnacyjny budynek. Nowym właścicielem został Deka Immobilien GmbH.

Yareal Polska sprzedał 7-kondygnacyjny budynek Mokotowska Square. Nowym właścicielem został Deka Immobilien GmbH – otwarty fundusz nabywający i zarządzający nieruchomościami w Niemczech, który należy do DekaBank Group. Stronę sprzedającą reprezentowała kancelaria prawnicza Hogan Lovells, zaś kupującego – radcy prawni z kancelarii Salans.

Mokotowska Square to wielofunkcyjny obiekt zlokalizowany w centrum Warszawy przy ul. Mokotowskiej. Za projekt zrealizowanego przez Yareal budynku odpowiada APA Markowski.

Obiekt jest skomercjalizowany w 80 proc. Negocjowane są ostatnie umowy najmu na pozostałą powierzchnię. Wśród dotychczasowych  najemców znajdują się m.in.: Multikino SA, Knight Frank, PGE Energia Jądrowa oraz luksusowe sklepy (np. Escada, Marc Cain, Chiara).

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2012-01-04

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na sprzedażkamienice do kupieniakamienice na wynajemdomy na wynajem powiat Poznańskimieszkania na wynajem powiat Tczewskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Łańcutlokale użytkowe na sprzedaż gmina Barczewomieszkania na sprzedaż w Markówdomy na wynajem w Mystkowicachdomy na sprzedaż w Kocieł

Deweloperzy

);