Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Fundusz kupił Mokotowska Square

2012-01-04

Fundusz kupił Mokotowska Square

Yareal Polska sprzedał 7-kondygnacyjny budynek. Nowym właścicielem został Deka Immobilien GmbH.

Yareal Polska sprzedał 7-kondygnacyjny budynek Mokotowska Square. Nowym właścicielem został Deka Immobilien GmbH – otwarty fundusz nabywający i zarządzający nieruchomościami w Niemczech, który należy do DekaBank Group. Stronę sprzedającą reprezentowała kancelaria prawnicza Hogan Lovells, zaś kupującego – radcy prawni z kancelarii Salans.

Mokotowska Square to wielofunkcyjny obiekt zlokalizowany w centrum Warszawy przy ul. Mokotowskiej. Za projekt zrealizowanego przez Yareal budynku odpowiada APA Markowski.

Obiekt jest skomercjalizowany w 80 proc. Negocjowane są ostatnie umowy najmu na pozostałą powierzchnię. Wśród dotychczasowych  najemców znajdują się m.in.: Multikino SA, Knight Frank, PGE Energia Jądrowa oraz luksusowe sklepy (np. Escada, Marc Cain, Chiara).

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2012-01-04

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki do kupieniahale i magazyny na sprzedażlokale użytkowe do kupieniamieszkania na sprzedaż powiat Węgrowskilokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Toruńdomy na wynajem gmina Szaflarylokale użytkowe na wynajem gmina Środa Wielkopolskamieszkania na sprzedaż w Sarnachdomy na wynajem w Przysłupiedomy na wynajem w Zielonce

Deweloperzy

);