Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Francuska posiadłość nagrodą w konkursie

Agnieszka Wojtas | 2019-04-12

Francuska posiadłość nagrodą w konkursie
Nagrodą w konkursie jest luksusowa francuska posiadłość o wartości 1,5 mln euro

Wystarczy kupić los za 13 euro, czyli około 55 zł, i odpowiedzieć na pytania konkursowe, żeby mieć okazję do wygrania luksusowej posiadłości na południu Francji.

La Guériniere w Cénac et St-Julien została wystawiona na sprzedaż przez swoich właścicieli w niekonwencjonalny sposób. Posiadłość znajdująca się we Francji ma zostać nagrodą dla szczęśliwca, który weźmie udział w loterii. Jak podaje Rzeczpospolita, los kosztuje 13 euro, a konkurs trwa od 1 kwietnia do 31 grudnia 2019 r., chyba że do tego czasu nie zostanie sprzedane 15 tys. kuponów. Wtedy data zakończenia loterii zostanie przeniesiona na 1 maja 2020 r. Francuskie media informują, że sprzedano już 1,5 tys. losów. Klienci pochodzą z całego świata.

La Guériniere jest luksusową posiadłością z XIX w., o oszacowanej wartości 1,5 mln euro. Znajdująca się na południu Francji w departamencie Opis Dordogne, nieruchomość ma powierzchnię 7 ha. Na jej terenie znajdują się m.in.: zabytkowy dom z 8 sypialniami, staw i basen. By zyskać szansę na zostanie szczęśliwym właścicielem posiadłości, wystarczy zarejestrować się do konkursu. Pierwszy etap zakłada wpłatę 13 euro wpisowego, następnie należy opowiedzieć na dwa proste pytania dotyczące regionu, a ostatni element to oszacowanie wartości przedstawionych przedmiotów. Warto zaznaczyć, że każda odpowiedź jest punktowana, a udział w konkursie można wziąć wielokrotnie, jednak za każdym razem należy uiścić wpisowe.

 

 

Źródło: Rzeczpospolita.pl | 2019-04-12

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


1

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na wynajemlokale użytkowe do kupieniahale i magazyny do kupienialokale użytkowe na wynajem powiat Przysuskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Kaliskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Końskiedomy na sprzedaż gmina Jasionówkamieszkania na wynajem w Rotnowiedomy na sprzedaż w Olszewiemieszkania na wynajem w Karolinie

Deweloperzy

);