Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Francuska posiadłość nagrodą w konkursie

Agnieszka Wojtas | 2019-04-12

Francuska posiadłość nagrodą w konkursie
Nagrodą w konkursie jest luksusowa francuska posiadłość o wartości 1,5 mln euro

Wystarczy kupić los za 13 euro, czyli około 55 zł, i odpowiedzieć na pytania konkursowe, żeby mieć okazję do wygrania luksusowej posiadłości na południu Francji.

La Guériniere w Cénac et St-Julien została wystawiona na sprzedaż przez swoich właścicieli w niekonwencjonalny sposób. Posiadłość znajdująca się we Francji ma zostać nagrodą dla szczęśliwca, który weźmie udział w loterii. Jak podaje Rzeczpospolita, los kosztuje 13 euro, a konkurs trwa od 1 kwietnia do 31 grudnia 2019 r., chyba że do tego czasu nie zostanie sprzedane 15 tys. kuponów. Wtedy data zakończenia loterii zostanie przeniesiona na 1 maja 2020 r. Francuskie media informują, że sprzedano już 1,5 tys. losów. Klienci pochodzą z całego świata.

La Guériniere jest luksusową posiadłością z XIX w., o oszacowanej wartości 1,5 mln euro. Znajdująca się na południu Francji w departamencie Opis Dordogne, nieruchomość ma powierzchnię 7 ha. Na jej terenie znajdują się m.in.: zabytkowy dom z 8 sypialniami, staw i basen. By zyskać szansę na zostanie szczęśliwym właścicielem posiadłości, wystarczy zarejestrować się do konkursu. Pierwszy etap zakłada wpłatę 13 euro wpisowego, następnie należy opowiedzieć na dwa proste pytania dotyczące regionu, a ostatni element to oszacowanie wartości przedstawionych przedmiotów. Warto zaznaczyć, że każda odpowiedź jest punktowana, a udział w konkursie można wziąć wielokrotnie, jednak za każdym razem należy uiścić wpisowe.

 

 

Źródło: Rzeczpospolita.pl | 2019-04-12

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


1

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże do kupieniamieszkania poszukiwane do wynajęciamieszkania na zamianędomy na wynajem powiat Strzelecko-Drezdeneckidomy na sprzedaż powiat Raciborskimieszkania na sprzedaż gmina Kowalamieszkania na wynajem gmina Lubniewicedomy na wynajem w Jałowęsachdomy na wynajem w Chotyczemieszkania na sprzedaż w Osłowicach

Deweloperzy

);