Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Festiwal Ogrodów Tymczasowych

2011-06-13

Festiwal Ogrodów Tymczasowych

17 czerwca w Muzeum Sztuki Współczesnej przy ul. Lipowa 4, w godz. 18-21 odbędzie się seminarium pt. „Czas w ogrodach tymczasowych”.

Projekt „Ogrody tymczasowe. Rewitalizacja zaniedbanych przestrzeni miejskich”, realizowany przez Fundację WyspArt, przy merytorycznym wsparciu pracowni k. i finansowym Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego - dobiega końca.

17 czerwca w Muzeum Sztuki Współczesnej przy ul. Lipowa 4, w godz.18-21 odbędzie się seminarium pt. „Czas w ogrodach tymczasowych”. Zaplanowany jest m.in. wykład Krzysztofa Hermana „Ogrody tymczasowe, mobilne, nomadyczne. Ogród jako wydarzenie” oraz Anny Komorowskiej „Festiwale ogrodów – trendy i gospodarka”. Tego dnia prezentowane będą także projekty „Przestrzenie ulotne” - koncepcje ogrodów tymczasowych na warszawskiej Pradze oraz pływające ogrody na Sekwanie, a także „Roboty parkowe”, czyli eksperymenty w przestrzeni parku.

18 czerwca będzie można zwiedzić ogrody tymczasowe zrealizowane przez mieszkańców Podgórza pod przewodnictwem artystów i architektów krajobrazu. Zwiedzanie rozpocznie się o godz. 11 w pracowni k., Rynek Podgórski 2/7, gdzie prezentowana będzie praca zwycięzcy konkursu „Ogród za 10,- PLN”. Następnie zobaczyć będzie można prace, które zostały zrealizowane podczas warsztatów przy Szkole Podstawowej nr 29 (ul. Dembowska 12), Domu Kultury Podgórze (ul. Sokolska 13) i dawnej Fabryce Miraculum (ul. Zabłocie 23).

Patronat nad wydarzeniem obejmuje dwutygodnik „Krakowski Rynek Nieruchomości” oraz portal KRN.pl. Więcej o festiwalu można przeczytać w artykule „Podgórskie ogrody”.

 

 

Źródło: KRN.pl | 2011-06-13

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na wynajemdomy na zamianędziałki na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat M. Toruńmieszkania na sprzedaż powiat Strzelińskilokale użytkowe na wynajem gmina Śniadowomieszkania na sprzedaż gmina Korfantówmieszkania na sprzedaż w Radźkimieszkania na wynajem w Jełowejmieszkania na wynajem w Dobrzyniu

Deweloperzy

);