Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Facebook wybrał Warszawę?

2012-01-30

Facebook wybrał Warszawę?

O siedzibę polskiego oddziału społecznościowego giganta stolica rywalizuje m.in. z Wrocławiem i Szczecinem.

Poczatek roku przyniósł dla Polski nowe możliwości inwestycyjne. Światowy gigant wśród portali społecznościowych chce otworzyć pierwszy polski oddział. Chętnych jest wielu – w rywalizacji o nową lokalizację dywizji udział biorą m.in: Warszawa, Wrocław, Białystok, Szczecin, Kraków i Poznań.

Największe polskie ośrodki chcą przekonać do siebie właściciela Facebook'a poprzez akcje promocyjne prowadzone w internecie. Stawka jest spora, bo portal może w znaczym stopniu przyczynic się do popularyzacji i wzrostu atrakcyjności miasta, w którym zdecyduje się osiedlić. Nieoficjalnie podano, że liderem w walce jest Warszawa, jednak nie są to potwierdzone informacje.

Do tej pory firma Marka Zuckerberga posiadała 14 dywizji zlokalizowanych poza granicami Stanów Zjednoczonych. Otwarcie piętnastej (polskiej) wynika z rozwiązania umowy z agencją ARBOinteractive. Do początku roku odpowiadała ona za obsługę reklam umieszczonych na portalu i była partnerem strategicznym spółki w Polsce. Obecnie ARBOinteractive ma status partnera preferowanego, a Facebook'a w Polsce będzie reprezentował oddział własny.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2012-01-30

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na sprzedażkamienice do kupienialokale użytkowe na wynajemmieszkania na sprzedaż powiat Hrubieszowskidomy na sprzedaż powiat M. Dąbrowa Górniczadomy na wynajem gmina Supraśldomy na wynajem gmina Dziemianydomy na sprzedaż w Dąbrowejmieszkania na sprzedaż w Wilkowejdomy na sprzedaż w Walerianowie

Deweloperzy

);