Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Europejskie Centrum Solidarności powstanie w Gdańsku

2010-09-01

Europejskie Centrum Solidarności powstanie w Gdańsku

Zakończył się przetarg na budowę Europejskiego Centrum Solidarności. Inwestycja ruszy jeszcze w tym roku.

Zakończył się przetarg na budowę Europejskiego Centrum Solidarności. Inwestycja ruszy jeszcze w tym roku – podaje „Gazeta Wyborcza”.

Zakończony został przetarg na wykonanie ECS. Wygrała firma Polimex-Mostostal, proponując najniższą kwotę 156 mln zł na budowę centrum.

Umowa z Polimex-Mostostal zostanie podpisana pod koniec września. Firma ma 36 miesięcy na postawienie obiektu.

W Europejskim Centrum Solidarności ma mieścić się muzeum, ośrodek kongresowy, placówka badawcza oraz archiwum. ECS ma zajmować się wszystkim co związane jest z ruchem „Solidarność”.
 

Źródło: „Gazeta Wyborcza Trójmiasto” 31.08.2010 | 2010-09-01

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na wynajemdziałki na wynajemhale i magazyny na sprzedażdomy na wynajem powiat Lipskilokale użytkowe na wynajem powiat Pińczowskidomy na wynajem gmina Brzostekmieszkania na wynajem gmina Jastkówmieszkania na sprzedaż w Podgórzedomy na sprzedaż w Jamniedomy na wynajem w Gniazdowie

Deweloperzy

);