Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Ekologia wśród jezior

2011-05-05

Ekologia wśród jezior

W Mikołajkach powstała pierwsza z 12 ekologicznych przystani żeglarskich, posiadających instalacje do odbioru nieczystości z jachtów oraz segregacji odpadów.

W Mikołajkach powstała pierwsza z 12 ekologicznych przystani żeglarskich, posiadających instalacje do odbioru nieczystości z jachtów oraz segregacji odpadów. Następne ekomariny powstaną na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, Jezioraku i Jeziorze Czos – pisze „Dziennik Gazeta Prawna”.

Szereg inwestycji portowych, mających wspierać ekologiczne żeglarstwo, kosztowało 8 mln zł, z czego większość to środki unijne. Do czerwca ma być gotowa przystań na Wilkasach k. Giżycka, z końcem sierpnia na jeziorze Bełdany, z kolei jesienią w Mrągowie nad jeziorem Czos. Kolejne powstaną w przyszłym roku: w Węgorzewie, Rynie, Piaskach, Piszu, Zalewie oraz Siemianach i Iławie na Jeziorakiem.
 
Budowana sieć ekologicznych portów będzie promowała regaty i festyny organizowane przez Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju i Bezpieczeństwa Wielkich Jezior Mazurskich. Pieniądze na finasowanie tych inwestycji pochodzą z Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury.

 

Źródło: „Dziennik Gazeta Prawna” | 2011-05-05

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki do kupieniagaraże na sprzedażdomy na zamianędomy na wynajem powiat Kamiennogórskimieszkania na sprzedaż powiat Brzozowskimieszkania na wynajem gmina Babimostlokale użytkowe na wynajem gmina Biała Piskamieszkania na wynajem w Mościscemieszkania na sprzedaż w Podwysokiemieszkania na wynajem w Niedźwiedzi

Deweloperzy

);