Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

E-learning w natarciu

2011-08-16

E-learning w natarciu

Już niedługo polskie uczelnie mogą stać się mekką studentów, także zagranicznych.

Projekt rozporządzenia regulującego zasady prowadzenia e-learningu czeka na podpis ministra edukacji. Jak informuje „Rzeczpospolita”, wprowadzenie proponowanych zmian spowoduje zniesienie dotychczasowych limitów w kształceniu przez Internet. Zmienić ma się m.in. ilość zajęć w jakich studenci mogą uczestniczyć wirtualnie.

Mimo że rozporządzenie zniesie ograniczenia i uczelnie będą mogły prowadzić on-line zajęcia, to praktyczne ćwiczenia mają odbywać się w warunkach rzeczywistych. Podobnie rozwiązano kwestie zaliczeń i egzaminów, na których studenci będą mieli obowiązek stawiać się osobiście.

Dzięki wykorzystaniu łączności internetowej, studia w Polsce staną się możliwe także dla cudzoziemców. Największym problemem pozostaje dla nich konieczność przyjazdu na egzaminy. Jednak studia wirtualne kuszą ceną, która może być nawet dwukrotnie niższa w stosunku do studiów prowadzonych metodą tradycyjną.

Czytaj więcej newsów

Źródło: „Rzeczpospolita” | 2011-08-16

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na sprzedażgaraże do kupieniadziałki do kupieniadomy na wynajem powiat Międzyrzeckidomy na sprzedaż powiat Bielskimieszkania na wynajem gmina Sławnomieszkania na sprzedaż gmina Tomicemieszkania na wynajem w Zalesiemieszkania na wynajem w Goworowiemieszkania na sprzedaż w Wiązownicy Dużej

Deweloperzy

);