Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Dźwigary w centrum

2012-01-04

Dźwigary w centrum

Na placu budowy stołecznego biurowca Senator pojawiły się ciężarówki ze stalowymi elementami .

Na placu budowy stołecznego biurowca Senator pojawiły się ciężarówki z 24 m dźwigarami – podała „Gazeta Wyborcza”. Po zamontowaniu będą one podtrzymywać dach atrium.

Inwestorem 6-kondygnacyjnego biurowca jest firma Ghelamco. Zaprojektowany przez Jaspers-Eyers & Partners, AB-Projekt i Architraw GB biurowiec, który powstaje na gruzach Banku Polskiego, będzie wkomponowany w pozostałości dawnej zabudowy. Na styku z ocalałym skrzydłem przedwojennego budynku, biurowiec będzie posiadał przeszkloną ścianę, przez którą zobaczyć będzie można atrium i fragment dawnej sali operacyjnej banku.

Zgodnie z koncepcją architektoniczną atrium Senatora ma zostać nakryte przeszklonym dachem. Podtrzymywać go będzie 5 dźwigarów, które obecnie montowane są za pomocą dźwigu.

Czytaj więcej newsów

Źródło: 03.01.2012, „Gazeta Wyborcza” | 2012-01-04

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na wynajemmieszkania na sprzedażgaraże na sprzedażlokale użytkowe na sprzedaż powiat Warszawski zachodnidomy na wynajem powiat M. Lublindomy na sprzedaż gmina Gierałtowicedomy na wynajem gmina Myszyniecmieszkania na wynajem w Bodzanowiedomy na wynajem w Ujazdziedomy na sprzedaż w Korytach

Deweloperzy

);