Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Drogi stadion

2011-08-09

Drogi stadion

8 sierpnia radni zdecydowali się na zmiany w tegorocznym budżecie przeznaczając kolejne 33 mln na Stadion Miejski.

W trakcie nadzwyczajnej sesji Rady Miasta zdecydowano o zwiększeniu wydatków na inwestycje, które mają pozwolić spełnić wymogi UEFA na poznańskiej arenie. Decyzja o kolejnych środkach na stadion wywołała dyskusję wśród radnych, ale udało się uzyskać kompromis.

Prezydent Ryszard Grobelny przystał na warunek komisji opiniujących projekty, który zakładał rezygnację z wydatków na bieżące utrzymanie stadionu oraz z rezerwy na nieprzewidziane wydatki. W sumie udało się zaoszczędzić 6 mln zł.

Większość środków, bo aż 25 mln zł ma być przeznaczona na kioski gastronomiczne, których wyposażenie pokryje operator stadionu Lech Poznań i Marcelin Management.

Źródło: KRN.pl | 2011-08-09

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania do kupieniakamienice poszukiwane do wynajęciagaraże na sprzedażlokale użytkowe na wynajem powiat Jędrzejowskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Choszczeńskidomy na wynajem gmina Uchanielokale użytkowe na wynajem gmina Ustrońmieszkania na sprzedaż w Czernikachdomy na sprzedaż w Kiedrowicachmieszkania na sprzedaż w Gajówka-Wieś

Deweloperzy

);