Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Dom Perkusisty

2012-01-13

Dom Perkusisty

W Tarnowie rozpoczęto prace budowlane zamierzające do realizacji nowoczesnego obiektu szkolno-wychowawczego.

Dom Perkusisty powstanie po północnej stronie istniejącego kompleksu Zespołu Szkół Muzycznych przy ul. Lippóczy'ego 4 . Budynek będzie liczył dwie kondygnacje, na których znajdzie się sześć sal lekcyjnych, sala egzaminacyjna na parterze oraz toalety. Uczniowie tarnowskiego „Muzyka” będą tam szlifować umiejętności gry na instrumentach perkusyjnych, dlatego w obiekcie zastosowana zostanie stolarka okienna o podwyższonej izolacyjności akustycznej. Również ściany zewnętrzne będą spełniać najwyższe standardy w tym zakresie.

Budynek ma być gotowy w sierpniu tego roku. Powierzchnia użytkowa całego obiektu będzie wynosić ok. 50 m kw ,a koszt realizacji wyniesie 640 tys. zł. Całość kosztów zostanie pokryta ze środków budżetu gminy.

Źródło: KRN.pl | 2012-01-13

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na sprzedażhale i magazyny na sprzedażdziałki na sprzedażlokale użytkowe na wynajem powiat Szydłowieckilokale użytkowe na sprzedaż powiat Łobeskidomy na wynajem gmina Zielona Góradomy na wynajem gmina Borkowicemieszkania na wynajem w Dobranowicachdomy na sprzedaż w Borkachdomy na wynajem w Nieckach

Deweloperzy

);