Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Dom Misi

2011-11-04

Dom Misi

W Prokocimiu powstanie centrum dla rodziców dzieci chorych na nowotwory. Rodzice znajdą tam wygodny nocleg, a w trakcie przepustek, w domu będą mogły przebywać chore dzieci.

Za ok. 3 lata, w pobliżu Uniwersyteckiego Szpitala w Prokocimiu, powstanie centrum dla rodziców dzieci chorych na nowotwory. Budowa pochłonie ok. 3,5 mln zł. Obiekt nazwano Domem Misi – od imienia trzyletniej Michaliny, która zmarła na nowotwór w 2005 r.

Zakupiona w listopadzie 2009 r. działka, na której stanie budynek liczy 15 arów. Lokalizacja przy ulicy Kostaneckiego umożliwi rodzicom piesze dotarcie do dzieci przebywających w szpitalu i to w ciągu pięciu minut. Projekt Domu Misi przewiduje budowę: 20 pokoi dwuosobowych z łazienkami, kuchni, jadalni oraz pokoju rekreacyjnego. Ponadto w budynku znajdą się m.in. biblioteka i sala do gimnastyki. Dom Misi będzie zatem miejscem, gdzie rodzice znajdą wygodny nocleg, a w trakcie przepustek będą przebywać w nim chore dzieci. Przewidywane jest także utworzenie części hospitacyjnej.

Dom Misi to inicjatywa Stowarzyszenia Koliber na rzecz dzieci z chorobą nowotworową. Organizacja działa przy Oddziale Przeszczepiania Komórek Krwiotwórczych Ośrodka Transplantacji w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie.

Źródło: KRN.pl | 2011-11-04

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na zamianękamienice na wynajemdziałki na wynajemdomy na sprzedaż powiat Drawskidomy na wynajem powiat Polickimieszkania na sprzedaż gmina Płotydomy na sprzedaż gmina Nieporętdomy na wynajem w Wilczoruda-Parcelimieszkania na wynajem w Nalikajmachmieszkania na sprzedaż w Apolinów

Deweloperzy

);