Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Dofinansowanie w ramach POIiŚ

2010-07-28

Dofinansowanie w ramach POIiŚ

Unia Europejska dofinansuje projekty realizowane w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko.

Unia Europejska dofinansuje projekty realizowane w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko.
 
W siedzibie Centrum Unijnych Projektów Transportowych w Warszawie zostało podpisanych sześć umów o dofinansowanie projektów (dwa projekty kolejowe, cztery projekty drogowe) realizowanych w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko. Łączna wartość podpisanych umów wynosi ponad 2 mld 423 mln zł, w tym środki unijne pochodzące z Funduszu Spójności to 1 mld 582 mln zł. Projekty miast Poznań i Bielsko-Biała oraz jeden z projektów GDDKiA (Miękowo) są projektami konkursowymi dla działania 6.1, pozostałe, tj. projekt GDDKiA (S5), PKP PLK SA oraz SKM Sp. z o.o. pochodzą z listy projektów indywidualnych. Projekty kolejowe mają bezpośredni związek z organizacją EURO 2012 – podaje Ministerstwo Infrastruktury.
 
Wiceminister infrastruktury Radosław Stępień podkreślił, że podpisane dzisiaj umowy świadczą o dużej partycypacji Unii Europejskiej w finansowaniu projektów infrastrukturalnych. Bez tego wsparcia nie bylibyśmy w stanie sprostać realizacji tych inwestycji. Unia patrzy, jak są dzielone środki, dlatego tak ważny jest zrównoważony rozwój. Można powiedzieć, że Polska jest dzisiaj najważniejszym skrzyżowaniem Europy.
 

Źródło: KRN.pl 22.07.2010 | 2010-07-28

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na sprzedażgaraże na wynajemmieszkania poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na sprzedaż powiat Łosickidomy na sprzedaż powiat Kłodzkilokale użytkowe na wynajem gmina Ozimekdomy na sprzedaż gmina Ziębicedomy na sprzedaż w Modzeledomy na wynajem w Górkachmieszkania na wynajem w Lisówku

Deweloperzy

);