Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Wiadomości Wiadomości

Dofinansowania dla domów jednorodzinnych?

2017-04-21

Dofinansowania dla domów jednorodzinnych?

Dotowana termomodernizacja tylko w budynkach wielorodzinnych? Ministerstwo chce to zmienić.

Podczas ostatniej konferencji poświęconej tematyce zrównoważonych miast i zrównoważonej energii poruszono zagadnienia dotyczące termomodernizacji budynków. Uczestniczący w dyskusjach wiceminister infrastruktury i budownictwa Kazimierz Smoliński poinformował, że w tym roku na projekty termomodernizacyjne resort przekazał kwotę 220 mln zł. W związku z tym, iż dotychczas środki przeznaczone na ten cel były przewidziane jedynie na udoskonalanie obiektów wielorodzinnych, ministerstwo chciałoby włączyć do programów również domy jednorodzinne.

Konferencja Zrównoważone Miasta i Zrównoważona Energia skupiała się wokół zagadnień dotyczących wysokiej skali zanieczyszczenia powietrza w Polsce, co ma miejsce na znacznym obszarze kraju. Obradujący eksperci oraz przedstawiciele ministerstwa wspólnie szukali rozwiązań, które miałyby się przyczynić do poprawy jakości i warunków życia w kraju, w oparciu o odpowiedzialne zarządzanie energią w mieście. Proponowane działania miałyby objąć także obiekty, systemy wspomagające zarządzanie energią, jak również usprawnienie instalacji wytwarzających i dystrybuujących ciepło.

Jak ustalono podczas konferencji, dla 44 polskich miast, w których liczba mieszkańców przekracza 100 tys., zostaną opracowane plany indywidualne, mające na celu ochronę przed skutkami zanieczyszczenia powietrza oraz efektami zmian klimatycznych.  

Źródło: KRN.pl | 2017-04-21

powrót do listy wiadomości

Komentarze (1)

Urszula ⋅ 25-04-2017 | 10:55

Konieczne jest dofinansowanie do rachunków za energie elektryczna dla tych domków jednorodzinnych które zdecydowały się wymienić piec stałopalny na ogrzewanie piecem elektrycznym c.o.

Pokaż wszystkie komentarze (1)

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Osiedle Piltza - Etap III
Osiedle Krakowskie
Villa sento
Panorama Grabówki
Cystersów 26
Oaza Bronowice
Sand Hotel ****
Prestige City
Lokale usługowe
Marine Hotel *****
Inwestycja Osiedle Klonowe 11

Osiedle Piltza - Etap III

Kraków, Dębniki, ul. dr. J. Piltza 

Osiedle Krakowskie

Kraków, Łagiewniki, skrzyżowaniu ulic... 

Villa sento

Kraków, ul. Zbrojarzy 

Panorama Grabówki

Grabówki 

Cystersów 26

Kraków, Grzegórzki, ul. Cystersów 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Prestige City

Kraków, Podgórze 

Lokale usługowe

Kraków, Prądnik Biały, ul. Bociana 

Marine Hotel *****

Kołobrzeg, ul. A. Sułkowskiego 

Inwestycja Osiedle Klonowe 11

Wieliczka, ul. Zbożowa 
Super oferta: / poprzednia następna

Strony regionalne - województwa

dolnośląskielubelskiełódzkiemazowieckiepodkarpackiepomorskieświetokrzyskiewielkopolskiekujawsko-pomorskielubuskiemałopolskieopolskiepodlaskieśląskiewarminsko-mazurskiezachodniopomorskie

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na zamianęmieszkania na zamianęlokale użytkowe na sprzedażmieszkania na wynajem powiat Tucholskimieszkania na sprzedaż powiat Wschowskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Białe Błotalokale użytkowe na sprzedaż gmina Rudnikimieszkania na sprzedaż w Radostowiedomy na wynajem w Somaninymieszkania na wynajem w Cerekwica Nowa

Deweloperzy