Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Do kupienia biura i sklepy w Miasteczku Wilanów

2007-06-05

Do kupienia biura i sklepy w Miasteczku Wilanów

Rusza sprzedaż powierzchni komercyjnych na terenie osiedla Aura Park w Miasteczku Wilanów.

Rusza sprzedaż powierzchni komercyjnych na terenie osiedla Aura Park w Miasteczku Wilanów. Chodzi o drugi etap inwestycji spółki Mill-Yon Development - czytamy w "Rzeczpospolitej". Na 1100 mkw. powierzchni całkowitej zaplanowano dziesięć lokali użytkowych o powierzchni od 75 do 130 m kw. W budynkach, wykończonych kamieniem, drewnem i aluminium, znajdą się m.in. małe sklepy, butiki, lokale biurowe oraz usługowe nadające się na gabinety kosmetyczne, fryzjerskie, lekarskie, a także apteki. Zakończenie budowy tej części inwestycji jest planowane w sierpniu 2008 roku.

W pierwszym etapie inwestycji Aura Park tego typu powierzchnie najszybciej znalazły nabywców - informuje "Rzeczpospolita". Lokale komercyjne mają być zlokalizowane przy ul. Sarmackiej w bezpośrednim sąsiedztwie planowanej budowy trasy prowadzącej do mostu Południowego. Tam też znajdzie się w przyszłości wjazd na parking. W Miasteczku Wilanów zamieszka docelowo 30 tys. osób.

Źródło: "Rzeczpospolita", 04.06.2007 | 2007-06-05

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy poszukiwane do wynajęciamieszkania poszukiwane do wynajęciakamienice do kupieniamieszkania na sprzedaż powiat Bieszczadzkilokale użytkowe na sprzedaż powiat Jędrzejowskimieszkania na wynajem gmina Dobrzanymieszkania na sprzedaż gmina Dziemianydomy na wynajem w Podmielowcudomy na wynajem w Mesznejmieszkania na wynajem w Muniakowicach

Deweloperzy

);