Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Czy zapanuje porządek na Starym Mieście?

2010-10-01

Czy zapanuje porządek na Starym Mieście?

Jeżeli na najbliższej sesji, radni wprowadzą w obrębie Starego Miasta Park Kulturowy, dotychczasowy problem z handlem w centrum zniknie.

Jeżeli na najbliższej sesji radni wprowadzą w obrębie Starego Miasta strefę Parku Kulturowego, dotychczasowy problem z handlem w centrum zniknie - informuje „Dziennik Polski”. Obecne przepisy tylko teoretycznie uniemożliwiają handel w obrębie plant. Praktycznie bowiem nie da się wyegzekwować tego prawa na terenach prywatnych, np. w bramach kamienic.

Nowe przepisy wprowadzą też zakaz umieszczanie reklam w obrębie plant. Od tej reguły będą oczywiście wyjątki, np. szyldy. Poza tym reklamy będą mogły być umieszczane na rusztowaniach nie dłużej niż rok i nie będą mogły zajmować więcej niż połowy rusztowań.

Regulacje będą dotyczyć również mimów. To, jak będą wyglądali, zostanie uzależnione od zaakceptowania ich przez zespół ds. Parku Kulturowego. Ma to na celu zapobieżenie paradoksom historycznym, takim jak postaci w krakowskim stroju z francuską czapką. Na obszarze drogi królewskiej (tzn. ul. Floriańskiej i Grodzkiej) znikną parasole reklamujące browary i knajpy. Uchwała ma być przyjęta jeszcze w tej kadencji.

Źródło: „Dziennik Polski”, 29.09.10 | 2010-10-01

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na wynajemkamienice na wynajemkamienice na sprzedażmieszkania na sprzedaż powiat Grudziądzkidomy na wynajem powiat Krotoszyńskidomy na sprzedaż gmina Pierzchnicamieszkania na wynajem gmina Paradyżmieszkania na sprzedaż w Chotyniimieszkania na sprzedaż w Michałowiedomy na wynajem w Krzeszowie Dolnym

Deweloperzy

);