Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Czy będzie nowy rynek na Świcie?

2010-04-14

Czy będzie nowy rynek na Świcie?

Nie wiadomo, kiedy rozpocznie się planowany od wielu lat remont rynku na Świcie.

Nie wiadomo, kiedy rozpocznie się planowany od wielu lat remont rynku na Świcie – donosi Epoznan.pl. Jest już ciekawy projekt nowego obiektu, zakładający budowę pawilonów handlowych, biurowca i parkingu podziemnego, ale nie ma wystarczającej sumy pieniędzy na jego realizację.

Remont rynku spędza sen z powiek nie tylko władzom miasta, ale także tamtejszym kupcom, którzy obawiają się utraty dotychczasowego źródła dochodów. Zgodnie z przedstawionym planem, na czas remontu handel ma zostać przeniesiony na ulicę Brzask, a potem wrócić na dawne miejsce. Kupcy obawiają się jednak, że miasto nie spełni swoich obietnic ze względu na wysokie, sięgające 700 tysięcy złotych, koszty przeniesienia targowiska – czytamy.
 
Aby wyjaśnić wszelkie wątpliwości, ma zostać zorganizowane spotkanie handlujących z władzami miasta. Pojawiła się też szansa na rozwiązanie problemów finansowych, bowiem znaczną część kosztów remontu rynku ma pokryć inwestor, który w jego pobliżu postawi wspomniany biurowiec.
 
 

Źródło: Epoznan.pl 8.4.2010 | 2010-04-14

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy do kupieniainne nieruchomości poszukiwane do wynajęciagaraże na sprzedażmieszkania na wynajem powiat Kościerskilokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Bydgoszczmieszkania na sprzedaż gmina Gnojnikmieszkania na wynajem gmina Borkimieszkania na sprzedaż w Sobkowiemieszkania na sprzedaż w Babikachmieszkania na wynajem w Sątoku

Deweloperzy

);