Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Coraz trudniej zbudować dom

2005-09-04

Coraz trudniej zbudować dom

Brak planów zagospodarowania przestrzennego ma bardzo negatywny wpływ na ilość wydawanych pozwoleń na budowę, zwłaszcza domów jednorodzinnych.

Jak można przeczytać w "Rzeczpospolitej", brak planów zagospodarowania przestrzennego ma bardzo negatywny wpływ na ilość wydawanych pozwoleń na budowę, zwłaszcza domów jednorodzinnych. Takie wnioski według gazety wynikają z najnowszego raportu Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego, dotyczącego sytuacji na rynku budowlanym w pierwszej połowie roku. W stosunku do ubiegłego roku liczba pozwoleń na budowę budynków jednorodzinnych zmalała o 4,5 proc. W tym czasie do użytkowania oddano ponad 50 tys. budynków - najwięcej domów jednorodzinnych, co świadczy o sporym ożywieniu. Wciąż jednak mamy do czynienia ze zjawiskiem niezgłaszania do użytkowania domów jednorodzinnych przez całe lata. Ich właściciele robią to przede wszystkim ze względów podatkowych.

Źródło: "Rzeczpospolita" | 2005-09-04

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na sprzedażhale i magazyny do kupienialokale użytkowe poszukiwane do wynajęciadomy na sprzedaż powiat M. Lesznolokale użytkowe na sprzedaż powiat Świeckilokale użytkowe na sprzedaż gmina Wojciechówdomy na sprzedaż gmina Głuchołazydomy na wynajem w Boczki-Świdrowiedomy na wynajem w Skrzeszowicachmieszkania na wynajem w Wola-Krysk

Deweloperzy

);