Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Coraz trudniej zbudować dom

2005-09-04

Coraz trudniej zbudować dom

Brak planów zagospodarowania przestrzennego ma bardzo negatywny wpływ na ilość wydawanych pozwoleń na budowę, zwłaszcza domów jednorodzinnych.

Jak można przeczytać w "Rzeczpospolitej", brak planów zagospodarowania przestrzennego ma bardzo negatywny wpływ na ilość wydawanych pozwoleń na budowę, zwłaszcza domów jednorodzinnych. Takie wnioski według gazety wynikają z najnowszego raportu Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego, dotyczącego sytuacji na rynku budowlanym w pierwszej połowie roku. W stosunku do ubiegłego roku liczba pozwoleń na budowę budynków jednorodzinnych zmalała o 4,5 proc. W tym czasie do użytkowania oddano ponad 50 tys. budynków - najwięcej domów jednorodzinnych, co świadczy o sporym ożywieniu. Wciąż jednak mamy do czynienia ze zjawiskiem niezgłaszania do użytkowania domów jednorodzinnych przez całe lata. Ich właściciele robią to przede wszystkim ze względów podatkowych.

Źródło: "Rzeczpospolita" | 2005-09-04

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

Prezenter inwestycji

 

 

Super Oferta

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Płaza (woj. Małopolskie) 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice poszukiwane do wynajęciadomy na wynajemmieszkania do kupienialokale użytkowe na wynajem powiat Szamotulskidomy na sprzedaż powiat Działdowskimieszkania na sprzedaż gmina Myślenicelokale użytkowe na wynajem gmina Świecie nad Osądomy na wynajem w Zofiówcemieszkania na sprzedaż w Włodzimierzumieszkania na sprzedaż w Jeziorany-Koloniach

Deweloperzy

);