Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Co dalej z termami?

2012-02-21

Co dalej z termami?

Ciepłe źródła w Gostyninie miały być największą polską inwestycją turystyczną współfinansowaną ze środków unijnych. 50 mln euro na ich realizację Polska będzie musiała zwrócić do Brukseli.

Obok noworealizowanej infrastruktury termy gostynińskie miały być największą inwestycją współfinansowaną ze środków unijnych. Prawdopodobne jest, że przeznaczone na ich realizację 50 mln euro Polska będzie musiała zwrócić do Brukseli – podała „Rzeczpospolita”.

Budowa term w Gostyninie została wpisana na listę priorytetów województwa mazowieckiego. Żeby dofinansowanie unijne zostało przyznane, potrzebna była akceptacja Komisji Europejskiej. Swoją decyzję unijni urzędnicy uzależniali od kompletności złożonej dokumentacji projektowej. Zgoda na przyznanie środków nie została wydana, bo brakowało podstawowych dokumentów (w tym pozwolenia na budowę).

Realizacja inwestycji, która miała zająć blisko 17-hektarową działkę, pochłonęła już kilka milionów złotych. Gminny budżet obciążyły m.in. koszty odwiertów, wykonanych w poszukiwaniu złóż geotermalnych.

Źródło: „Rzeczpospolita” | 2012-02-21

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na wynajeminne nieruchomości na zamianęgaraże na wynajemmieszkania na wynajem powiat M. Gliwicemieszkania na sprzedaż powiat Radomskilokale użytkowe na wynajem gmina Unisławdomy na wynajem gmina Nowe Warpnodomy na wynajem w Droździęciniemieszkania na sprzedaż w Franki-Dąbrowejmieszkania na wynajem w Radomyślu Wielkim

Deweloperzy

);