Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Chińskie inwestycje w Gdowie

2009-05-05

Chińskie inwestycje w Gdowie

Chińczycy są zainteresowani inwestowaniem w gdowską strefę przemysłową. Chcą kupić 80 hektarów, na których powstałyby biurowce i magazyny.

Chińczycy są zainteresowani inwestowaniem w gdowską strefę przemysłową. Chcą kupić 80 hektarów, na których powstałyby biurowce i magazyny – podaje „Gazeta Krakowska”.

Jak czytamy dalej, do Gdowa przyjechała delegacja chińskich biznesmenów i przedstawicieli ambasady, aby zapoznać się bliżej z ofertą gminy. Chińczycy planują wybudować tutaj dwa centra. Mają to być magazyny do przechowywania towarów, które później będą trafiać na rynek europejski. W strefie ma powstać również miasteczko z biurowcami, bankami i sklepami.
 
Poza terenami w Gdowie Chińczycy oglądali również miejsca w Katowicach, Krakowie i Warszawie. Wkrótce gmina zorganizuje spotkanie miejscowych przedsiębiorców z biznesmenami z Chin. Za trzy miesiące będzie wiadomo, czy w Gdowie powstanie chińska inwestycja – dodaje gazeta.

 

Źródło: „Gazeta Krakowska” 27.04.2009 | 2009-05-05

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na wynajemhale i magazyny na sprzedażlokale użytkowe na sprzedażmieszkania na sprzedaż powiat Obornickilokale użytkowe na sprzedaż powiat Przasnyskidomy na sprzedaż gmina Brodymieszkania na wynajem gmina Kiszkowomieszkania na wynajem w Sucholaskachdomy na sprzedaż w Sulejowiemieszkania na wynajem w Kamiennej

Deweloperzy

);