Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Ceny wyższe nawet o 100 procent

2006-06-07

Ceny wyższe nawet o 100 procent

Jeszcze 5 lat temu 100 tysięcy złotych wystarczało, nawet w Warszawie, na zakup dwóch pokoi. Teraz w większości dużych polskich miast trudno za taką kwotę kupić nawet mieszkanie jednopokojowe.

Jak wspomina "Rzeczpospolita", jeszcze 5 lat temu 100 tysięcy złotych wystarczało, nawet w Warszawie, na zakup dwóch pokoi. Teraz w większości dużych polskich miast trudno za taką kwotę kupić nawet mieszkanie jednopokojowe. Jak wynika z analizy, której dokonała "Rzeczpospolita", w Warszawie transakcji w przedziale cenowym do 100 tys. zł właściwie nie ma. W innych miastach są, choć ceny rosną tam nawet szybciej niż w stolicy. W Trójmieście ten wzrost przez ostatnie pięć lat jest szacowany na 60 procent, a w Warszawie tylko na około 25 procent. We Wrocławiu ceny niektórych mieszkań wzrosły w ciągu ostatnich pięcu lat prawie dwukrotnie. Zatem inwestowanie w nieruchomości okazało się równie zyskowne jak inwestycje na giełdzie, a przy tym mniej ryzykowne.

Źródło: "Rzeczpospolita" 05.06.2006 | 2006-06-07

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

Prezenter inwestycji

 

 

Super Oferta

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Płaza (woj. Małopolskie) 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże do kupieniadomy do kupieniainne nieruchomości na zamianęmieszkania na wynajem powiat Braniewskidomy na wynajem powiat Kieleckidomy na wynajem gmina Zbuczyndomy na wynajem gmina Ulan-Majoratmieszkania na sprzedaż w Zagórekmieszkania na sprzedaż w Ronindomy na sprzedaż w Zaraszów-Kolonii

Deweloperzy

);