Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Ceny wyższe nawet o 100 procent

2006-06-07

Ceny wyższe nawet o 100 procent

Jeszcze 5 lat temu 100 tysięcy złotych wystarczało, nawet w Warszawie, na zakup dwóch pokoi. Teraz w większości dużych polskich miast trudno za taką kwotę kupić nawet mieszkanie jednopokojowe.

Jak wspomina "Rzeczpospolita", jeszcze 5 lat temu 100 tysięcy złotych wystarczało, nawet w Warszawie, na zakup dwóch pokoi. Teraz w większości dużych polskich miast trudno za taką kwotę kupić nawet mieszkanie jednopokojowe. Jak wynika z analizy, której dokonała "Rzeczpospolita", w Warszawie transakcji w przedziale cenowym do 100 tys. zł właściwie nie ma. W innych miastach są, choć ceny rosną tam nawet szybciej niż w stolicy. W Trójmieście ten wzrost przez ostatnie pięć lat jest szacowany na 60 procent, a w Warszawie tylko na około 25 procent. We Wrocławiu ceny niektórych mieszkań wzrosły w ciągu ostatnich pięcu lat prawie dwukrotnie. Zatem inwestowanie w nieruchomości okazało się równie zyskowne jak inwestycje na giełdzie, a przy tym mniej ryzykowne.

Źródło: "Rzeczpospolita" 05.06.2006 | 2006-06-07

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości poszukiwane do wynajęciadomy do kupienialokale użytkowe do kupienialokale użytkowe na wynajem powiat Ostrzeszowskilokale użytkowe na wynajem powiat Ząbkowickimieszkania na wynajem gmina Lubartówlokale użytkowe na wynajem gmina Zakrzewomieszkania na sprzedaż w Woli Stanomińskiejmieszkania na wynajem w Dębiniedomy na wynajem w Zawadce

Deweloperzy

);