Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Ceny gruntów biją kolejne rekordy

2006-07-20

Ceny gruntów biją kolejne rekordy

Ceny gruntów w Warszawie i okolicach biją kolejne rekordy. Koniunkturę nakręcają firmy deweloperskie, które szukają dużych działek pod budowę apartamentowców i hoteli.

Ceny gruntów w Warszawie i okolicach biją kolejne rekordy. Koniunkturę nakręcają firmy deweloperskie, które szukają dużych działek pod budowę apartamentowców i hoteli – przedstawia sytuację "Gazeta Wyborcza". Obrót gruntami w stolicy utrudniają roszczenia dawnych właścicieli. W ciągu ostatnich dziesięciu lat ceny gruntów w niektórych rejonach Warszawy wzrosły nawet dziesięciokrotnie. Nieliczne działki położone w Centrum osiągają zawrotne ceny. Zmusza to inwestorów do szukania terenów podmiejskich. Właściciele gruntów wokół Warszawy sprzedają je jednak wyłącznie wówczas, kiedy faktycznie są do tego zmuszeni przez sytuacje losowe. Najczęściej ceny gruntów są wysokie, gdyż ich właściciele od razu zakładają, że będą czekać na osobę gotową zapłacić określoną z góry cenę.

Źródło: "Gazeta Prawna", 18.07.2006 | 2006-07-20

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na wynajemmieszkania do kupieniadziałki do kupienialokale użytkowe na wynajem powiat Węgrowskidomy na wynajem powiat Bocheńskimieszkania na wynajem gmina Miejsce Piastowelokale użytkowe na sprzedaż gmina Markowamieszkania na wynajem w Mikułowejdomy na sprzedaż w Milicachdomy na wynajem w Skierbieszów-Kolonia

Deweloperzy

);