Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Centrum rekreacyjno-sportowe

2011-11-15

Centrum rekreacyjno-sportowe

W marcu 2012 r. w Olsztynie, otwarte zostanie centrum rekreacyjno-sportowe, w którym znajdzie się basen.

W Olsztynie w marcu 2012 r. otwarte zostanie centrum rekreacyjno-sportowe. W części sportowej znajdować się będzie basen typu olimpijskiego o wymiarach 50 na 25 m, basen do rozgrzewki i nauki pływania. Ponadto w nowym obiekcie będą m.in. gabinety odnowy biologicznej, solarium, sauny, prysznice wrażeń, studnia lodowa i siłownia. Pierwsze imprezy, jakie się tam odbędą to: Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat), Grand-Prix Puchar Polski i Główne Mistrzostwa Polski.

Umowę na roboty budowlane zawarto w 2009 r. z Konsorcjum firm w składzie Mostostal Warszawa SA – lider, Warmińskie Przedsiębiorstwo Budowlane „ROMBUD” sp. z o. o. – partner, Acciona Infraestructuras SA – partner. Inwestorem jest Gmina Olsztyn.

Źródło: KRN.pl | 2011-11-15

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na wynajemmieszkania na zamianędomy poszukiwane do wynajęciadomy na wynajem powiat Niżańskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Konińskilokale użytkowe na wynajem gmina Niechanowodomy na wynajem gmina Żyrardówdomy na wynajem w Majdanie Starowiejskimmieszkania na sprzedaż w Krasnemdomy na sprzedaż w Karwowie

Deweloperzy

);