Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Centrum Kongresowe przy rondzie Grunwaldzkim?

2009-05-18

Centrum Kongresowe przy rondzie Grunwaldzkim?

Magistrat rozpoczął konsultacje społeczne poświęcone budowie Centrum Kongresowego przy rondzie Grunwaldzkim.

Magistrat rozpoczął konsultacje społeczne poświęcone budowie Centrum Kongresowego przy rondzie Grunwaldzkim – podaje „Gazeta Wyborcza”.

Jak czytamy dalej, podczas konsultacji mieszkańcy miasta będą mogli zapoznać się z planami przebudowy ulic wokół planowanego Centrum, a także zobaczyć jego wizualizacje i makietę. Projekt gmachu powinien dostać pozwolenie na budowę jeszcze w tym roku.

Budynek Centrum ma spełniać wszystkie międzynarodowe standardy w zakresie akustyki i scenotechniki widowiskowej. Do użytku najprawdopodobniej zostanie oddany w 2012 r. – dodaje dziennik.

 

Źródło: „Gazeta Wyborcza” Kraków 12.05.2009 | 2009-05-18

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na sprzedażgaraże na sprzedażlokale użytkowe na wynajemmieszkania na sprzedaż powiat Bieruńsko-Lędzińskilokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Toruńlokale użytkowe na wynajem gmina Malanówlokale użytkowe na wynajem gmina Garbatka-Letniskodomy na sprzedaż w Żarnowiedomy na wynajem w Zawiszedomy na wynajem w Kolonia Kokanin

Deweloperzy

);