Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Centrum handlowe przy „zakopiance” coraz większe

2006-12-12

Centrum handlowe przy „zakopiance” coraz większe

Największa polska firma budowlana – Polbau – jest wykonawcą robót prowadzonych przez gdańską spółkę WP Investment, budującą Galerię „Solvay Park”.

Największa polska firma budowlana – Polbau – jest wykonawcą robót prowadzonych przez gdańską spółkę WP Investment, budującą Galerię „Solvay Park”.

Powstanie ona w miejscu dawnych Zakładów Sodowych „Solvay”, gdzie obecnie mieści się Centrum Sztuki Współczesnej. Prace przy ul. Zakopiańskiej, obok centrum handlowego „Zakopianka”, trwają już od kilku miesięcy. Na czterech poziomach o łącznej powierzchni ok. 23 tys. m2 powstanie centrum handlowo-usługowe oraz usytuowany na najwyższej kondygnacji parking na ok. 200 stanowisk. Galeria pierwotnie miała być otwarta wiosną przyszłego roku, jednakże utrudnienia związane z pracami ziemnymi spowodowały wydłużenie terminu jej realizacji. Koszt inwestycji ma wynieść ponad 9 mln zł.

Źródło: | 2006-12-12

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na sprzedażmieszkania na zamianęgaraże do kupieniamieszkania na wynajem powiat Ostrowskilokale użytkowe na wynajem powiat Sierpeckilokale użytkowe na wynajem gmina Urzędówdomy na wynajem gmina Bełchatówmieszkania na sprzedaż w Śliwicachmieszkania na wynajem w Antoniowiemieszkania na sprzedaż w Jeżykach

Deweloperzy

);