Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Budowa superwieżowca ruszy latem

2009-01-16

Budowa superwieżowca ruszy latem

W czerwcu ma ruszyć budowa „ Poznań Forum” – wieżowca o docelowej wysokości 285 m.

W czerwcu ma ruszyć budowa „ Poznań Forum” – wieżowca o docelowej wysokości 285 m – czytamy w „Gazecie Wyborczej”. Wieżowiec ten składać się będzie z 55 pięter naziemnych oraz podziemnego parkingu na 1000 miejsc. Koszty tej inwestycji sięgnąć mają 300 mln euro. Odpowiedzialni za nią są hiszpańscy inwestorzy: Manuel Gomez Landeira i Manuel Anon – czytamy dalej.

W budynku znajdować się będą liczne biura, ekskluzywne apartamenty, punkty handlowe, kawiarenki, restauracje, kasyno oraz hotel. W wieżowcu prace znajdzie ok. 700 osób. Wokół niego mają powstać również dwie nowe drogi, za które prawdopodobnie zapłaci inwestor. Budowa ruszy najprawdopodobniej w czerwcu bądź lipcu bieżącego roku, zaś uroczyste otwarcie planowane jest przed Euro 2012 – dodaje dziennik.
 

Źródło: „Gazeta Wyborcza” Poznań 8.01.2009 | 2009-01-16

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupieniadomy poszukiwane do wynajęciainne nieruchomości na zamianęlokale użytkowe na sprzedaż powiat Kłobuckimieszkania na sprzedaż powiat Nowodworskilokale użytkowe na wynajem gmina Miłakowomieszkania na wynajem gmina Rzekuńdomy na wynajem w Ujazdowiemieszkania na wynajem w Młyńcudomy na sprzedaż w Szukalicach

Deweloperzy

);