Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Brytyjczycy średnio przeprowadzają się 16 razy

2007-03-05

Brytyjczycy średnio przeprowadzają się 16 razy

Przeciętny Brytyjczyk zmienia mieszkanie 16 razy w życiu i na przeprowadzki poświęca blisko pół roku

Przeciętny Brytyjczyk zmienia mieszkanie 16 razy w życiu i na przeprowadzki poświęca blisko pół roku – podaje portal Onet.pl To wynik opublikowanego w Wielkiej Brytanii sondażu przeprowadzonego na próbie 2 tysięcy ludzi przez organizatorów targów nieruchomości Ideal Home Show.

Jak twierdzą autorzy ankiety, na Wyspach Brytyjskich dziennie przeprowadza się ponad 33 200 osób, czyli 12 milionów rocznie. Średnio Brytyjczyk zmienia mieszkanie lub dom raz na pięć lat. Typowej brytyjskiej rodzinie związane z przeprowadzką pakowanie się i rozpakowywanie zajmuje 10 dni.

Źródło: Onet.pl, 3.03.2007 | 2007-03-05

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na zamianęmieszkania na sprzedażgaraże na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat Puławskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Kluczborskimieszkania na sprzedaż gmina Wądroże Wielkielokale użytkowe na wynajem gmina Glinojeckdomy na wynajem w Rajszewiemieszkania na wynajem w Pociękarbiemieszkania na wynajem w Siucice-Kolonii

Deweloperzy

);