Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Boisko zamiast klepiska

2009-07-31

Boisko zamiast klepiska

Fort Traugutta i park wokół niego czeka modernizacja. Stare boisko zostanie zastąpione nowoczesnym obiektem sportowym.

Fort Traugutta i park wokół niego czeka modernizacja. Stare boisko zostanie zastąpione nowoczesnym obiektem sportowym – donosi „Życie Warszawy”.

Remont rozpocznie się jeszcze w tym tygodniu. Jako pierwsze modernizowane będzie stare boisko, później rozpocznie się przebudowa alejek i montaż oświetlenia. Zaś u zbiegu ulic Bonifraterskiej i Słonimskiego powstanie hala sportowa – pisze „Życie Warszawy”. Boisko ma mieć sztuczne oświetlenie i nawierzchnię przystosowaną do wymagań PZPN dla rozgrywek młodzieżowych.

Koszt inwestycji to 1 mln 800 tys. zł – informuje dziennik.

 

 

 

Źródło: „Życie Warszawy” 28.07.2009 | 2009-07-31

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na wynajemdomy na zamianęlokale użytkowe na wynajem powiat Parczewskimieszkania na sprzedaż powiat Międzychodzkidomy na sprzedaż gmina Baranówdomy na wynajem gmina Orłydomy na sprzedaż w Hucie Bardzyńskiejdomy na wynajem w Targoszycachmieszkania na sprzedaż w Parzewnia

Deweloperzy

);