Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

„Biurowce w Polsce” – 9. edycja wiosna 2011

2011-05-30

„Biurowce w Polsce” – 9. edycja wiosna 2011

Szukasz Biura? Najnowsza edycja albumu już dostępna

Album „Biurowce w Polsce” to cykliczne, unikalne i BEZPŁATNE wydawnictwo poświęcone nowoczesnym powierzchniom biurowym. Zawiera informacje o biurach do wynajęcia w największych polskich miastach i skierowany jest do osób, które poszukują nowych lokalizacji na działalność firmy.

Część merytoryczna zawiera opracowania i analizy rynkowe przygotowane przez specjalistów z branży nieruchomości komercyjnych. Dodatkowo publikacja zawiera wywiady z największymi rynkowymi graczami. Jako kompletny informator branży jest doskonałym narzędziem do poszukiwania powierzchni biurowych oraz produktów i usług dla firm. To kompendium wiedzy, do którego czytelnicy wracają wielokrotnie. 

Nie zwlekaj ZAMÓW JUŻ DZIŚ najnowszą edycję albumu!!

 KLIKNIJ aby przejść do formularza

 

Czytaj więcej newsów

 

Źródło: Nowy Adres | 2011-05-30

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania poszukiwane do wynajęciakamienice na zamianęlokale użytkowe poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Poznańmieszkania na sprzedaż powiat Brzezińskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Wola Mysłowskamieszkania na wynajem gmina Lisia Góramieszkania na wynajem w Wojnasachmieszkania na sprzedaż w Dobrońmieszkania na wynajem w Silinie

Deweloperzy

);