Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Biurowce w Oliwie

2010-04-08

Biurowce w Oliwie

Na niezagospodarowanej działce w sąsiedztwie hali Olivia w Gdańsku ma powstać Olivia Business Centre.

Na niezagospodarowanej działce w sąsiedztwie hali Olivia w Gdańsku ma powstać Olivia Business Centre. Będzie to kompleks biurowców. Najniższy z nich ma mieć siedem kondygnacji, a najwyższy czternaście. Budowa pierwszego obiektu – Olivia Gate – ma się rozpocząć w ciągu najbliższych dwóch miesięcy. Kolejne mają być wybudowane do 2017 r. – donosi „Dziennik Bałtycki”.

W przyszłości w Olivia Business Centre ma pracować kilka tysięcy ludzi. Mają mieć do dyspozycji wygodne, nowoczesne biura, miejsca parkingowe i łatwy dostęp do komunikacji miejskiej. Ważnym aspektem jest również bliskie położenie przedszkoli, miejsc rekreacyjnych oraz sąsiedztwo uniwersytetu. Kompleks ten ma być najlepszym miejscem do pracy w Trójmieście – czytamy dalej.

Przyszli pracownicy biurowców nie powinni mieć również problemu z dojazdem do pracy oraz do domu. W planach naniesiono dwupasmową drogę łączącą al. Grunwaldzką z ul. Wita Stwosza, zamykającą teren inwestycji od strony Oliwy. Takie rozwiązanie ma zapobiec powstawaniu ewentualnych korków – dodaje dziennik.

 

 

Źródło: „Dziennik Bałtycki” 31.03.2010 | 2010-04-08

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy poszukiwane do wynajęciainne nieruchomości na zamianękamienice na wynajemmieszkania na sprzedaż powiat Chodzieskimieszkania na sprzedaż powiat Buskidomy na sprzedaż gmina Strzelcemieszkania na wynajem gmina Borówdomy na sprzedaż w Solcudomy na wynajem w Sierpcumieszkania na wynajem w Tumusinie

Deweloperzy

);