Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Bez decyzji nie zapłacisz

2012-03-07

Bez decyzji nie zapłacisz

Właściciele nieruchomości, którzy nie otrzymali jeszcze decyzji podatkowych, nie mają obowiązku dokonania płatności do 15 marca.

15 marca upływa termin zapłaty pierwszej raty podatku od nieruchomości. Jeżeli jednak właściciele domów lub mieszkań do dnia 1 marca nie otrzymali decyzji o wysokości podatku z urzędu miasta lub gminy, nie muszą dokonywać wpłaty w terminie. Wynika to w przepisów Ordynacji podatkowej, w której określono, że podatnik jest zobowiązany do zapłaty należności w ciągu 14 dni od otrzymania decyzji podatkowej.

Każdego roku decyzje taką powinien wydać i doręczyć wójt, burmistrz lub prezydent danego miasta, bez niej osoby fizyczne nie mają możliwości zapłacenia podatku. Daty spłat kolejnych rat podatków upływają 15 marca, 15 maja, 15 września i 15 listopada danego roku podatkowego.

Źródło: KRN.pl | 2012-03-07

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na sprzedażmieszkania do kupieniadziałki na sprzedażmieszkania na sprzedaż powiat Wałbrzyskimieszkania na sprzedaż powiat Skarżyskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Białowieżamieszkania na sprzedaż gmina Konopiskamieszkania na wynajem w Stefanowie Barczewskim Pierwszymmieszkania na sprzedaż w Królowy Mostmieszkania na sprzedaż w Nowym Żmijewie

Deweloperzy

);