Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Będzie Lamusownia w Krakowie

2010-05-06

Będzie Lamusownia w Krakowie

Wszystko wskazuje na to, że już w marcu 2011 roku swoją działalność rozpocznie pierwsza w Krakowie Lamusownia, czyli Zbiorczy Punkt Gromadzenia Odpadów.

Wszystko wskazuje na to, że już w marcu 2011 roku swoją działalność rozpocznie pierwsza w Krakowie Lamusownia, czyli Zbiorczy Punkt Gromadzenia Odpadów. Powstanie on przy ulicy Nowohuckiej, a część inwestycji zostanie sfinansowana w ramach Norweskiego Mechanizmu Finansowego EOG i NMF – informuje Krakow.pl.

Do punktu trafiać będą odpady, których nie można wyrzucać do zwykłego kosza. Centrum recyklingu przyjmować więc będzie m.in. opony, opakowania po chemii gospodarczej, sprzęt AGD, cegły czy dywany. W ramach obiektu zostanie również wydzielone miejsce na odpady niebezpieczne, takie jak akumulatory, baterie, leki, środki chemiczne, które będą przechowywane w specjalnych kontenerach – czytamy.
 
Projekt Lamusowni wzorowany jest na innych tego typu obiektach, które od lat działają m.in. w Niemczech i Skandynawii. Budowa centrum recyklingu stanowi jedną z podstawowych inwestycji dla przyjętej przez miasto strategii gospodarowania odpadami.
 

 

 

Źródło: Krakow.pl 28.04.2010 | 2010-05-06

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na sprzedażdomy na zamianękamienice na sprzedażlokale użytkowe na sprzedaż powiat Pleszewskilokale użytkowe na wynajem powiat Puckidomy na sprzedaż gmina Gorzkówlokale użytkowe na wynajem gmina Pawłowicemieszkania na wynajem w Brudzewiedomy na wynajem w Liwiecdomy na wynajem w Potulicach

Deweloperzy

);