Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Będzie kolejny odcinek Zakopianki

Magdalena Hojniak | 2018-09-20

Będzie kolejny odcinek Zakopianki
Powstanie nowy odcinek Zakopianki

Wkrótce do Nowego Targu dojedziemy nową trasą. Podpisano umowę na kolejny odcinek popularnej Zakopianki.

Ministerstwo infrastruktury podpisało umowę na realizację kolejnego odcinka Zakopianki. Tym razem prace budowlane rozpoczną się na trasie Rdzawka-Nowy Targ. W ramach inwestycji w ciągu drogi krajowej nr 47 powstanie droga kl. GP z dwoma pasami ruchu w każdym z kierunków.

Łącznie wybudowanych zostanie 16,1 km jezdni wraz z 22 obiektami inżynierskimi i infrastrukturą towarzyszącą. Projekt przedsięwzięcia zakłada również utworzenie 4 węzłów drogowych, prowadzących w kierunkach Obidowa, Klikuszowa, Nowy Targ Zachód oraz Nowy Targ Południe.

Obecnie w realizacji pozostaje droga ekspresowa S7, biegnąca od Lubnia do Rabki Zdroju. Łącznie z nią trwają prace dla fragmentu DK 47 do Chabówki.

Budowa trasy łączącej Rdzawkę z Nowym Targiem rozpocznie się w sierpniu 2020 r., natomiast zgodnie z planami kierowcy będą mogli z niej korzystać od października 2023 r. Przedsięwzięcie ma pochłonąć ok. 880,1 mln zł, a jego realizacji podejmie się Przedsiębiorstwo Usług Technicznych INTERCOR Sp. z o.o. z Zawiercia.  

Źródło: KRN.pl | 2018-09-20

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


3.7

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Inwestycja Cieślewskiego 7A
Sand Hotel ****

Inwestycja Cieślewskiego 7A

Kraków, Prądnik Czerwony, ul. E.... 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na wynajemlokale użytkowe na wynajemmieszkania na wynajemmieszkania na sprzedaż powiat Wołomińskimieszkania na sprzedaż powiat M. Zabrzedomy na sprzedaż gmina Gózdmieszkania na wynajem gmina Reczdomy na wynajem w Marynkachmieszkania na sprzedaż w Nowowolidomy na wynajem w Strzelcach

Deweloperzy

);