Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

BBI zbuduje w Warszawie

2011-08-11

BBI zbuduje w Warszawie

Jedna ze spółek zależnych firmy zawarła umowę na wybudowanie i komercjalizację obiektu biurowego.

Jedna ze spółek zależnych BBI Development NFI  zawarła umowę, która obejmuje wzniesienie i komercjalizację obiektu biurowego w Warszawie.

BBI Development NFI jest spółką publiczną, notowaną na GPW w Warszawie. Firma zajmuje się działalnością deweloperską na rynku nieruchomości. W zakres oferowanych usług wchodzi identyfikacja i pozyskiwanie nowych nieruchomości i projektów inwestycyjnych, prowadzenie prac architektonicznych, project management, kompleksowa obsługa prawna procesu inwestycyjnego oraz komercjalizacja, sprzedaż i zarząd powierzchniami.

BBI Development jest jedną z trzech części Grupy BB Investment. Głównym akcjonariuszem firmy jest BB Investment SA - spółka inwestycyjna z Poznania. Pozostali akcjonariusze to m.in. fundusze Pioneer i pierwotni współnicy Juvenesu.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-08-11

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki do kupieniakamienice poszukiwane do wynajęciahale i magazyny na sprzedażmieszkania na sprzedaż powiat Kłobuckilokale użytkowe na wynajem powiat Wałeckidomy na wynajem gmina Legionowolokale użytkowe na sprzedaż gmina Jastrząbdomy na sprzedaż w Bartkowiemieszkania na wynajem w Janówkumieszkania na wynajem w Berkanowie

Deweloperzy

);