Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Bank wybrał biurowiec w Warszawie

2011-05-12

Bank wybrał biurowiec w Warszawie

Warszawa dla Goldman Sachs.

Swoje biuro w stolicy będzie miał kolejny znany bank inwestycyjny. Jak informuje parkiet.com, na czele biura stanie Artur Tomala, który wcześniej był odpowiedzialny za doradztwo na polskim rynku kapitałowym. Goldman Sachs będą reprezentować także Mirosław Urbański, który stanie się doradcą w zakresie finansowania i Marek Raczko, ekonomista banku. Spółka planuje także zatrudnienie analityków.

Do otwarcia biura w Warszawie władze Goldman Sachs skłonił przede wszystkim rozwój GPW, wzrost skali transakcji prywatyzacji, fuzji i przejęć na polskim rynku. Dodatkowo umocnienie rynku kapitałowego z silnym udziałem inwestorów indywidualnych i rozwój biznesu i kontaktów z klientami było czynnikiem decydującym.

Goldman Sachs doradzać będzie zarówno inwestorom krajowym, jak i zagranicznym. Firma znana jest m.in. z prowadzenia działalności doradczej na rzecz Polskiej Grupy Energetycznej, PZU, GPW czy Raiffeisenowi. Goldman Sachs jest dealerem skarbowych papierów wartościowych – ma możliwość zakupu obligacji rządowych bezpośrednio na aukcjach organizowanych przez Ministerstwo Finansów.

 Czytaj więcej newsów  

Źródło: parkiet.com | 2011-05-12

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na wynajemgaraże na sprzedażinne nieruchomości do kupieniadomy na sprzedaż powiat Ciechanowskidomy na sprzedaż powiat Ostrowskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Tychowolokale użytkowe na wynajem gmina Wąbrzeźnodomy na wynajem w Lepniedomy na sprzedaż w Olszewiemieszkania na sprzedaż w Rozborzu Okrągłym

Deweloperzy

);